Igehirdetés felhő

A 2019 őszén indult "Igehirdetés felhő" projekt célja összegyűjteni és széles körben hozzáférhetővé tenni a 20. századi magyarországi evangélikus prédikációs hagyatékot.

Erre a linkre kattintva megnyílik az Evangélikus Integrált Katalógus. A megnyílt oldal felső menü sorában az "Igehirdetés-felhő" fülre kattintva kereshető a már feldolgozott anyag. Túróczy Zoltán prédikációi úgy érhetők el, hogy a keresőbe beírjuk, hogy "Túróczy". Ekkor megjelenik minden Túróczy Zoltánnal kapcsolatos elérhető anyag. A kiválasztott anyag elolvasható, vagy letölthetővé válik. Az Összetett keresés felületen az "Igehirdetés" típusra szűkítve indíthatjuk keresésünket.

Igehirdetések
Filmek/videók
Rádiófelvételek
Megvásárolható kiadványok